ousivec (ousivec) wrote,
ousivec
ousivec

СКАУТИ ОКРУГИ ЛЬВІВ- ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНСЬКИХ СКАУТІВ ОУС ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У MARZANNA 2009

Скаути Округи Львів та Осередку Коломия прийняли участь у Загальнопольському Райді «Marzanna»2009 зоорганізованому ZHP Лєгніца.

Цей райд зібрав близько тисячі учасників з них 14 оусівців, з яких 12 зі Львова та 2 з Коломиї.

Райд відбувався з 20 по 22 березня 2009 року неподалік Легніци.

Округу Львів представляли 1 Скаутська Дружина Львівська імені Короля Данила, 5 Загін Кадетський імені Івана Богуна та Інтернаціональна Скаутська Дружина а також 100-й Львівський Роверскаутський Клуб.

Українці приймали участь у двох трасах: у Гарцерській (скаутській) та Мандрівничій (Роверскаутській).

Для гарцерської траси.

Легенда траси був Мадагаскар

В програмі райду були наступні завдання і заходи.

-Конкурс акторської, пісенної та хореографічної майстерності

 

 скаут-прихильник Владік Яковлєв (ОУС Коломия) серед учасників конкурсу

 

 під час виступу

-Нічна гра, знайди друга

-Нічний диктант

-Тереновий змаг із завданнями: Перша медична допомога, визволити пінгвіна з Мадагаскару, знайти паливо для корабля, виготовити попкорн, побудувати шалаш, зробити подарунок для Глорії (бегемотихи з Мадагаскару), прохід через лабіринт з закритими очима тощо…

 

 На першому завданні

На першому завданні

На першому завданні

На першому завданні

На першому завданні

На першому завданні

На другому завданні

На третьому завданні

-Конкурс-вікторина «Зустріч з шаманом» з завданнями про: мадагаскар, скаутські техніки, історія скаутського руху, символи, скаутська гра, міфи та легенди, скаутські пісні тощо…

-Показ жонглюванням вогнем. Для всіх трас.

-Творчі майстерні з різноманітними напрямками. Оусівці обрали «рятування».

Завданням старшої траси (Роверскаути)

Основна тема траси була «цирк».

-Створення презентації

- Ходіння на ходулях

-плювання вогнем

-майстерне володіння києм

-Тереновий змаг

-Створення відео презентації з казки тощо…

Завданням теренового змагу були:

-Із зав’язаними очима прив’язану на дроті підпалену свічку підпалити нею три свічки які стояли на землі, керуючися вказівками інших членів групи.

-Другим завданням були плювання вогнем і підпал нитки до якої прив’язана кулька.

-Третім завданням було наступне:

Створити фільм-інструкцію тривалістю 2 хвилини по зав’язуванню линв, використовуючи підручні матеріали: різнокольоровий папір, маркер та ножиці.

-Малювання світлом. Це важко описати. Але знимки фантастичні…

На самому початку Райд відкрито Харцерською лінійкою а закрив райд також Урочистою харцерською лінійкою де й отримали всі скаутські групи посвідки учасників.

 

 

оусівці в Празі

оусівці в Празі 

найменші оусівці. Вроцлав

Пригоди українських скаутів ОУС не обмежувався лише участю у Райді. Також оусівці змогли відвідати Ченстохову, Вроцлав і Прагу.

Тут ми розповімо кожну мить пригоди українських скаутів ОУС під час їхньої мандрівки до Легніци та їх участі в Загальнопольському райді-таборі «Marzanna»2009

СКАУТСЬКА ГРА «ЗУСТРІЧ З ШАМАНОМ»

Хід цієї гри був таким:

-Керівники груп мали зробити власну фігурку, якою скаути групи мали ходити.

-Кожна група кидала кубики і тій групі давалися запитання яке випадало на кубику, якщо група правильно відповіла на запитання або виконала завдання то вона проходила на один крок вперед. Це було схоже на шахи. Завдяки нашому знанню з історії Скаутського руху ми здобули третє місце.

Я набув багато досвіду. Мені сподобалася ця гри тим, що там треба було використати не тільки свою силу, але й викластися на повну і в розумі і в знанням і досвіді. Щоб дійти до самого кінця.

Несподівано для нас українських скаутів наше здобуття третього місця на грі.

У цій грі наша скаути зблизилися так як ніколи не зближувалися а ще ми показали свої знання.

Враженнями поділився скаут-уч. Дмитро Ковалів, Львів

ТЕРЕНОВИЙ ЗМАГ МАНДРІВНИЧОЇ ТРАСИ РАЙДУ

Завданням теренового змагу для роверскаутськоїх траси були:

-Із зав’язаними очима прив’язану на дроті підпалену свічку підпалити нею три свічки які стояли на землі, керуючися вказівками інших членів групи. Воно було досить складне і штрафні очки було за все. Якщо загоряється нитка також штрафні очки. Одному з учасників Оресту недивлячися на наші активні підказки все ж таки вдалося врешті решт ці свічки запалити.

-Другим завданням були плювання вогнем і підпал нитки до якої прив’язана кулька. Нитка була натягнена поміж двома гілками. Враховуючи те, що з нас в цирку ніколи не працював і тому вонем ніколи не плював, та ще й вітер зі всієї сили дув в обличчя, завдання не було вельми просте. Знову тут Орест взявся до справи і врешті врешт його виконав. Правда при першій спробі він обпалив собі волосся але ми успішно його загасили.

-Третім завданням було наступне:

Створити фільм-інструкцію тривалістю 2 хвилини по зав’язуванню линв, використовуючи підручні матеріали: різнокольоровий папір, маркер та ножиці. Інструкція у нас вийшла розкішною (а фільм не дуже), тут була на висоті подруга Наталя Поглод (Округа Львів, 100 Роверскаутський Клуб). Сюжетом фільму був наступний:

Жида собі дівчинка Кася (намальована синім маркером на жовтому папері), яка не мала черевиків. Касіна мама- Марися (синій маркер на зеленому папері) переживала з цього приводу і зробила Касі подарунок на день народження- (велика коробка з назвою презент із бантиком, з жовтого паперу)-кросівки (синім маркером на червоному папері). Але Кася не вміє шнурувати свої чудові червоні кросівки. Дірки ножицями і зняти з реального черевика шнурівка. Мама показали як зашнурувати червону кросівки і завершила цей процес акуратною великою кокардою J Сюжет інструкцію була насправді розкішною.

-Четверте завданням було ходіння на ходулях. З цим завданням справилися Іра Романюк (Округа Коломия) та Орест Єзерський (Округа Львів, 5 Скаут-кадетський Загін імені Івана Богуна) які напередодні пізно увечері пройшли фундаментальну школу циркового мистецтва і після ми «лежали трупами» на своїх спальниках.

-Малювання світлом. Це важко описати. Але знимки фантастичні…

Враженнями поділилася  подруга Марина Монтегю, Львів

Підготувала Марина Монтегю, Львів    

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments