?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Минуло всього декілька тижнів з часу нашого вишколу, а ми вже активно почали займатися поширенням скаутської ідеї серед школярів нашого міста. Учням надзвичайно сподобалися засади на яких діє Організація Українських Скаутів, можливість здобути нові знання та приємно і з користю провести час у колі друзів-однодумців. Багато діток вже в момент першої бесіди висловили бажання вступити до лав Організації. Окрім того, ідею поширення скаутського руху з ентузіазмом підхопили батьки школярів. Вони також прагнуть приймати участь у заходах і активно підтримують своїх дітлахів.

         Але найприємнішою є особиста підтримка з боку безпосереднього керівництва – директора ЗОШ № 12 Іванової Алли Леонідівни. В перший же день навчання Алла Леонідівна почала приготування до виїзного заняття скаут-прихильників. Як то кажуть, чудова організація – чудовий результат.
Перший виїзд відбувся уже 5 вересня. Він складався з двох етапів. Перший етап включав в себе екскурсію по історичних місцях Чигиринщини – батьківщині великого сина України Богдана Хмельницького. Учні відвідали Холодний Яр – осередок гайдамацького повстання 1769 р. Коліївщини, Свято-Троїцький Мотронинський жіночій монастир, 1000-літній дуб Максима Залізняка. Саме в Холодному Яру, поблизу Гайдамацького ставка, де гайдамаки ще у XVІІІ ст. святили свою зброю, відбулося безпосередньо заняття скаут-прихильників. На цьому занятті школярі, вчителі та батьки вже більш глибоко змогли зануритися в основи скаутингу.
Мальовнича природа і свіже повітря дали змогу провести запланований захід на досить високому рівні. З гарним настроєм під співи Гімну України та народних українських пісень ми із великим небажанням повернулися до Черкас. Учні, сповнені незабутніх вражень, від щирого серця дякували за організацію виїзного заняття скаутів. І ми можемо зробити один єдиний висновок: СКАУТСЬКОМУ РУХУ НА ЧЕРКАЩИНІ БУТИ!

подруга Олена  Гриценко скі. ст.скаутприх.

вчитель ЗОШ № 12 Черкаси