?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Організація Українських Скаутів підтримала ініціативу ряда дитячих громадських організацій України і вислала своє звернення до Президента України В.Януковича відносно Указу Президента України 600/2011 «Про День дитячих та молодіжних громадських організацій», призначений на останню неділю червня. Для збереження традицій державної турботи про підростаюче покоління, Організація Українських Скаутів разом з іншими дитячими організаціями звернулася з проханням скасувати Указ 600/2011, видавши замість нього новий – «Про призначення Дня дитячих громадських організацій» на 19 травня. 

Президенту України

Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

За роки незалежності в Україні зросло 26 всеукраїнських дитячих громадських організацій, які своєю щоденною роботою відволікають дітей від негативного впливу “вулиці”. Діяльність ДГО є продовженням славних традицій формування юних громадян.

На превеликий жаль, зараз держава не звертає гідної уваги на дитячий громадський рух, тому потенціал ДГО не розкривається в повній мірі і не використовується на користь всіх 9 мільйонів українських дітей. Мало дітей знають про діяльність дитячих громадських організацій.

Указ Президента України 600/2011 «Про День дитячих та молодіжних громадських організацій», призначений на останню неділю червня, не дає змоги провести масові заходи з залученням тисяч дітей, бо в цей час більшість дітей вже знаходиться на літньому відпочинку в таборах, в селах, в туристичних походах.

Для збереження традицій державної турботи про підростаюче покоління, просимо скасувати Указ 600/2011, видавши замість нього новий – «Про призначення Дня дитячих громадських організацій» на 19 травня. Це буде збереженням 90-річних традицій турботи про гармонійний розвиток дітей та їхнє громадянське виховання.

З повагою

Олександр Мацієвський Президент Організації