?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Делегація Організації Українських Скаутів (ОУС) на чолі з президентом Організації другом Олексанлром Мацієвським та генеральним та міжнародним комісаром Марією Монтегю прийняла участь 11-му Міжнародному З’зді Скаутських Колекціонерів і виїздній збірці Харцерської Пошти під патронатом Проводу ZHP.

Протягом трьох днів в Культурному Центрі освіти для дітей та молоді у Вроцлаві колекціонери, любителі історії та члени Харцерської пошти об’єднували тих, хто цікавиться скаутським колекціонуванням та історією скаутського руху.

У засіданнях взяли участь колекціонери з Польщі, України (яку власне і представляла Організація Українських Скаутів), Чехії, Німеччини та Англії. З’їзд супроводжувався відкриттям двох виставок, присвячених 100-річній історії Харцерського Хреста і  30 -річчю Харцерської Пошти "Szaniec".

Під час роботи з’їзду кожна делегація представила свою скаутську колекцію. Наприклад, були колекції нашивок, відзначок, книжок, значків, одностроїв, поштових листівок, марок, часописів, конвертів, і особливо харцерських хрестів - таких значків, які вручаються кожному харцеру як знак складання Скаутської Присяги.

Представила свою колекцію відзначок також і наша організація. Друг Олександр Мацієвський представив колекцію з 105 нашивок Організації Українських Скаутів (ОУС), а також наші часописи та плакати. Колекція Українських Скаутів ОУС сподобалася усім учасникам З’їзду.

ДЕТАЛЬНІШЕ НА ОФІЦІЙНОМУ ПОРТАЛІ

Comments