?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry


Нарешті гра для дітей шкіл №99 та № 30 відбулася. Через певні обставини прийшлося перенести гру з 17 жовтня 2008 року на 7 листопада.

Насправді ці обставини були простіші, справа в тому, що оусівці- скаути Організації Українських Скаутів ОУС, які проводили гру готувалися до семінару скаутських лідерів WFIS Європи в Римі, потім шкільні канікули. Зрештою вирішили провести 7 листопада в першу п’ятницю після канікул.

У грі прийняли участь діти- учні 4-5 класів СЗШ №99 та 30, але в переважній більшості це діти, які навчаються в 4-х класах СЗШ №99, разом з їх вчителями.

Вчителі не приймали участь в грі, однак посильно допомагали скаутам ОУС в її підготовці. Загальна чисельність учасників гри була більше 100 учасників.

Гра була присвячена Святій Покрові а також Українській Повстанській армії УПА та Листопадовому чину.

Дітей зацікавили завдання гри, а саме: Завдання з історії України, шифрування, читання карти, першої медичної допомоги, перелазанню під линву (ми називаємо павутиною), поетичне завдання, ставлення намету.

Дітям було цікаво, тому охоче приймали участь в грі з великим бажанням, незважаючи на холод (на вулиці було 7 градусів тепла).

Гру відкрили лінійкою, співом Гімну України і молитвою, а також звітом патрулів.

Гра завершилася також лінійкою.

Нашим завдання стало провести наступного року ще кращу гру. Отже «Свята Покрова» стала нашим наступним соціальним проектом, для дітей-школярів. 

Школярі гордо тримають стяг. Перед лінійкою
 

четвертокласники

На грі. Важко перелазити через линву :)

На грі. Важко перелазити через линву... а кому й ні  :)

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
ibezstraha
Nov. 9th, 2008 05:30 am (UTC)
так упа ж проклято
http://bogakara.narod.ru
ousivec
Nov. 9th, 2008 07:49 am (UTC)
Де проклято? Ніхто не проклинав їх. Вважаю що вони були героями України. І тут у Західній Україні вони є героями. Звичайно, в історії не все було гладко, однак це є історія, яку нам не слід забувати. Вони молоді хлопці боролися за Україну
Где проклято? Никто не проклинал их. Считаю что они были героями Украины. И здесь в Западной Украине они есть героями. Конечно в истории не всё было гладко, однако это есть история, которую нам не следует забывать. Они- молодые парни сражались за Украину
( 2 comments — Leave a comment )