ousivec (ousivec) wrote,
ousivec
ousivec

СВЯТА ПОКРОВА ВІДБУЛАСЯ


Нарешті гра для дітей шкіл №99 та № 30 відбулася. Через певні обставини прийшлося перенести гру з 17 жовтня 2008 року на 7 листопада.

Насправді ці обставини були простіші, справа в тому, що оусівці- скаути Організації Українських Скаутів ОУС, які проводили гру готувалися до семінару скаутських лідерів WFIS Європи в Римі, потім шкільні канікули. Зрештою вирішили провести 7 листопада в першу п’ятницю після канікул.

У грі прийняли участь діти- учні 4-5 класів СЗШ №99 та 30, але в переважній більшості це діти, які навчаються в 4-х класах СЗШ №99, разом з їх вчителями.

Вчителі не приймали участь в грі, однак посильно допомагали скаутам ОУС в її підготовці. Загальна чисельність учасників гри була більше 100 учасників.

Гра була присвячена Святій Покрові а також Українській Повстанській армії УПА та Листопадовому чину.

Дітей зацікавили завдання гри, а саме: Завдання з історії України, шифрування, читання карти, першої медичної допомоги, перелазанню під линву (ми називаємо павутиною), поетичне завдання, ставлення намету.

Дітям було цікаво, тому охоче приймали участь в грі з великим бажанням, незважаючи на холод (на вулиці було 7 градусів тепла).

Гру відкрили лінійкою, співом Гімну України і молитвою, а також звітом патрулів.

Гра завершилася також лінійкою.

Нашим завдання стало провести наступного року ще кращу гру. Отже «Свята Покрова» стала нашим наступним соціальним проектом, для дітей-школярів. 

Школярі гордо тримають стяг. Перед лінійкою
 

четвертокласники

На грі. Важко перелазити через линву :)

На грі. Важко перелазити через линву... а кому й ні  :)
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments