?

Log in

No account? Create an account
Турецкий пирог с клубникой
тесто:
50 г сливочного масла
2 яйца
50 г сахара
1 ч.л. разрыхлителя (или 0.5 ч.л. гашеной соды)
200-250 гр муки

крем:
50 мл жирных сливок (33-35%)
150 г творожного сыра
50 г сахара
также:
любые фрукты или/и ягоды
10 г желе для торта

Приготовим тесто.
Масло нужно растереть с сахаром.
Добавить яйца, всё хорошо перемешать.
Затем добавить муку с разрыхлителем и замесить мягкое тесто.
Форму(у меня была 26см.) смазать маслом и выложить тесто, сделав небольшой бортик.
На тесто выложить бумагу для выпечки, высыпать фасоль(чтобы тесто при выпекании не поднималось) и выпекать в предварительно разогретой до 180 градусов духовке в течении 20 минут.
Готовый корж охладить.

Сделать крем:
Сливки взбить с сахаром.
Добавить сыр, хорошо перемешать.
Выложить крем на наш корж, разровнять и оставить в холодильнике на 1 час.
За это время приготовим ягоды.
Аккуратно и красиво выложим их на крем.

Приготовить желе как указано на упаковке и тёплым залить торт.
Желе лучше заливать в два захода. Сначала тонким слоем покроем фрукты, когда желе чуть схватится выльем оставшееся.
Поставим в холодильник на несколько часов до полного застывания желе.


http://vkontakte.ru/note28367052_11707836

0 квітня 2012 о 8:00 ранку завершилося голосування за плакати Екоарту. Цього року плакатів було небагато всього 4, однак було багато голосів за них і голосування Вконтактє- одній з соціальних мереж, власне де і проходив конкурс було досить активним.  Учасники конкурсу які все-таки взяли участь в конкурсі досить сумлінно поставилися до завдання. Єдиний жаль це те, що мало плакатів і вони були всі груповими.

ДЕТАЛЬНО НА ОФІЦІЙНОМУ ПОРТАЛІ ОУС

Скаути Округи Черкаси провели презентацію Скаутського руху та Організації Українських Скаутів (ОУС) зокрема діяльності 11-ї  Скаутської Дружини Черкаської ім.Дмитра Байди-Вишневецького (ОУС). Ця презентація відбулася в рамках міського семінару для заступників директорів шкіл обласного центру з виховної роботи. Учасниками семінару стали заступники директорів з виховної роботи.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙ НА ОФІЦІЙНОМУ ПОРТАЛІ

Його Високопреосвященство Львівський Римо-Католицький митрополит Архиєпископ Мечислав Мокшицький благословив Організацію Українських Скаутів на скаутську діяльність та працю серед українських дітей та молоді. Зокрема з нагоди свого дня народження до членів та проводу Організації Українських Скаутів у своєму листі звернувся з наступними словами, ось детальний текст листа:

 

 

Львів, 30 березня 2012 року

Шановні Панство!

Щиро дякую за отримані від Вас  привітання й побажання з нагоди мого Дня народження.

Свою вдячність виражаю в молитві за Вас та Ваших рідних.

З серця благословляю всіх членів Організації Українських Скаутів для подальшої праці в імя Господнє і для служіння іншим, а зокрема передання християнам Вифлеємського Світла.

З повагою

+Мечислав Мокшицький

Львівський Римсько-Католицький Митрополит

Традиційно щороку Організація Українських Скаутів долучилася до соціально-екологічної акції Скаутська Година Землі в кінці березня. Цього року ми знову активно долучилися до цієї акції до якої запросили кожного з Вас. У суботу, 31 березня о 20:30 люди по всьому світі вимкнули світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Скаути Організації Українських Скаутів успішно і активно долучилися до цьогорічної Екологічної Акції “Година Землі “ 2012.

В Середу 28 березня 2012 року розпочався конкурс ЕКОАРТУ в рамках акції Година Землі 2012. Ця акція триває до 10 квітня 2012 року. Деталі

Також скаути ОУС, зокрема скаути 1-ї Дружини Львівської ім.Короля Данила Організації Українських Скаутів (ОУС) та скаутки 2-ї Дружини Львівської ім.Княгині Ольги Організації Українських Скаутів (ОУС) донесли до кожної людини важливість вимкнути світло на одну годину та інших екологічних дій. Скаути розклеїли плакати та роздали флаєри, що закликали до дій.

29 березня 2012 Провід Організації Українських Скаутів (ОУС) надіслав офіційне привітання з Днем народження Архиєпископу Мечиславу Мокшицькому- Голові Конференції Римо-Католицьких Єпископів України, Львівському Римо-Католицькому митрополиту, ось текст вітання:

Львівському Римо-Католицькому Митрополиту

Архиєпископу Мечиславу Мокшицькому

Слава Ісусу Христу!!!

Ваша Ексцеленсіє!!!

З нагоди Вашого Дня народження, Вітаємо Вас з цим гарним днем. Бажаємо щастя, здоровя, довголіття і Божого благословення в провадженні Римо-Католицької Церкви в Україні, серед вірних якої є і частина скаутів Організації Українських Скаутів. Хочемо щиро подякувати за Вашу духовну опіку, молитву та благословення над Акцією ОУС Вифлеємське Світло Миру, за можливість співпрацювати з духовними осередками РКЦ в Україні заради християнського виховання молодого покоління залученого до Скаутського руху, за внесок в розвиток та поширення українського скаутингу та його ідеалів, за пастирську над розвитком християнської молоді, її духовного та релігійному рості.

Передаємо Вітання від Проводу Організації Українських Скаутів а також від юних скаутів які щороку напередодні Різдва приносять Вам тепло Вифлеємського Світла, з якими Ви Отче розмовляли, частували та Благословляли.

Нехай Господь Вас Благословляє а Матір Божа Цариця Ангелів та Святий Юрій Переможець-покровитель Скаутського руху Вас оберігають.

ESTOTE PARATAE- SEMPER PARATAE

Зі скаутським вітанням ГОТУЙСЬ

Президент Організації

Олександр Мацієвський  скаутмайстер

Генеральний Комісар Організації

Марина Монтегю   асистентскаутмайстра

28 березня у Львові стартував Загальноорганізаційний конкурс екологічного плакату ЕКОАРТ, присвячений міжнародній екологічній акції ГОДИНА ЗЕМЛІ 2012. Перші роботи здали Скаути Округи Львів Організації Українських Скаутів (ОУС) з 1-ї Скаутської Дружини ім.Короля Данила (ОУС) та 2-ї Скаутської Дружини ім.Княгині Ольги (ОУС). Цього дня їх виготовили скаути патрулів згаданих скаутських Дружин і одразу ж здали. Однак конкурс тільки розпочався і триватиме до 15 квітня 2012 р. До 10 квітня 2012 можна буде здати  або вислати свої роботи або роботи Скаутських Дружин чи патрулів, 17 квітня 2012 року буде оголошено результати конкурсу ЕКОАРТ та ЕКОАРТ Вконтакте. До уваги інших осередків!!!  Ви маєте ще можливість вислати свої плакати до оргкомітету ЕКОАРТУ та Акції Година Землі 2012.КОНКУРСНИЙ АЛЬБОМ ДЛЯ ГОЛОСУВАННЯ

УВЕСЬ АЛЬБОМ

Загальноорганізаційний конкурс Організації Українських Скаутів (ОУС) під назвою Екоарт 2012 в рамках Екологічної Акції ГОДИНА ЗЕМЛІ 2012 стартував в соціальній мережі ВКОНТАКТЕ в групі Організація Українських Скаутів офіційна група, нажати ТУТ .Участь в цьому конкурсі можуть взяти всі скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) (читай УМОВИ)

Вчетверте з 16 по 20 березня 2012 року скаути Організації Українських Скаутів (ОУС) прийняла участь в XXVII Міжнародному Харцерському Рейді  MARZANNA 2012, організатором Рейду стали осередок ZHP в Лєгніці та Хоругва Дольношльонська ZHP. В самому ж Рейді взяли участь більше 500 учасників з більш як 80 патрулів-команд. Самі ж українські скаути були представлені делегацією від Організації Українських Скаутів (ОУС) в складі 2-х команд – кількістю 20 осіб. Кожна команда від ОУС була представлена на двох вікових трасах- Харцерській (скаутській) та Старшохарцерській (скаути віком 14-18 років тощо…).

Рейд проводився в старовинному містечку Собутка, в горах Судетах. Цього року Рейд був присвячений року регіонів. які відзначаються в ZHP, отже Рейд був присвячений старословянським традиціям відзначення Мажанни (наш аналог Масляни, Колодія, Мажанни), тобто проводам зими і зустрічі весни. А також традиціям кожного регіону, які були представлені Дружини. Однак кожна траса мала свої певні особливості. Наприклад головна тема харцерської траси стала “Чудова весна та її природа. Любов до рідного краю” а головна тема старшохарцерської стала “Мандрівка юних репортерів у чудовий край. Є землі, овіяні легендами, сповнені таємними стежками, оточені чарами, які є джерелом фантазії та натхнення.”

Ось який був перебіг нашої участі у Рейді а також нашої мандрівки до Вроцлава (Польща) та Праги (Чехія): ЧИТАЙТЕ ТУТ

13 грудня 2011 року в саме на Святого Андрія скаути Організації Українських Скаутів передали Вифлеємське Світло громаді Львова, парафіянам костелу Святого Антонія. Камянець-Подільському осередку Організації Українських Скаутів (Черкаський осередок отримав Вифлеємське Світло разом з львівськими скаутами у Кракові) та численним представникам Спілки дитячих та юнацьких організацій м.Києва «СПОК» та Організації «Мангуп», який прибуло в кількості 30 осіб та 20 скаутів Організації Українських Скаутів. Делегацію зі СПОК очолив голова спілки Ігор Каньшин. Урочистість відбувалася під час Служби Божої до Святого Антонія, яка відправляється традиційно по вівторках і при великій чисельності вірних римо-та греко-католиків.

В деталях дивись: Тут

Profile

ousivec
ousivec

Latest Month

August 2013
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by Lilia Ahner